Posiadając wieloletnie doświadczenie w aranżacji i wyposażaniu łazienek zespół zamowplytki.pl doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele trudności może sprawić stworzenie wymarzonej łazienki. Jedną rzeczą jest wybór płytek i dekoracji, a zupełnie inną ułożenie ich w taki sposób, aby zaspokoić indywidualną potrzebę estetyki i komfortu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta sklep zamowplytki.pl oferuje kompleksową usługę projektowania i aranżacji łazienek.

Korzystając z usługi Projektowanie w sklepie zamowplytki.pl otrzymują Państwo indywidualną opiekę dyplomowanego projektanta obejmującą:

 - dokładny projekt łazienki oddający realne wymiary, przyłącza wodne i elektryczne oraz elementy architektoniczne pomieszczenia,

- doradztwo techniczne związane z optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni,

- trójwymiarową wizualizację obejmującą ułożenie płytek oraz rozmieszczenie wyposażenia,

- doradztwo związane z aktualnie panującymi trendami,

- zestawienia ilościowe oraz kosztorysy.

 

Projekty są tworzone w programie Cad Decor 3.0, co zapewnia najwyższą oferowaną przez współczesną technologię jakość.

 

 

Zasady 

Aby skorzystać z usługi Projektowanie, należy przesłać e-mail na adres sklep@zamowplytki.pl podając następujące dane:

1. Wymiary pomieszczenia (preferowaną formą jest rysunek przedstawiający rzut z góry, na którym widoczne są: kształt pomieszczenia z długościami ścian, miejsca przyłączy wodnych, planowane rozmieszczenie wyposażenia, miejsce osadzenia drzwi i okien wraz z ich wymiarami oraz wysokość pomieszczenia). Rysunek może być odręczny, ważne aby zawierał wszystkie wymiary pomieszczenia.

2. Zdjęcia (jeśli występują trudne do narysowania/opisania kształty lub skosy). 

3. Opis efektu, jaki chcą Państwo osiągnąć oraz płytki, które mają zostać użyte. Mile widziane są wszelkie sugestie dotyczące wykończenia, można dołączyć zdjęcia łazienek, które się Państwu podobają. Im więcej informacji, tym lepiej. 

 

Cena projektu to 300 zł*.

*W tej cenie otrzymują Państwo projekt jednego pomieszczenia w maksymalnie dwóch różnych stylach/dwie kolekcje płytek. Poprawki nanosimy do momentu osiągnięcia pożądanego efektu, ale tylko w obrębie wybranej już kolekcji. Wprowadzenie każdej kolejnej kolekcji to koszt 100 zł. W przypadku większej ilości pomieszczeń cena może być negocjowana.

 

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup towaru w sklepie zamowplytki.pl i koszt zamówienia przekroczy 2000 zł, cena projektu jest odejmowana od kwoty zamówienia. W takim przypadku projekt jest całkowicie darmowy.

 

Po przesłaniu wszystkich informacji oraz zaksięgowaniu przelewu. Projektant ma trzy dni robocze na przedstawienie projektu. Zgłaszane poprawki pojawiają się zwykle w ciągu 24h. Po zaakceptowaniu projektu klient otrzymuje zestawienie ilości płytek oraz wyposażenia wraz z pełnym kosztorysem.

 

Uwagi:

- obiekty użyte w projekcie, które nie są oferowane przez sklep zamowplytki.pl mają cel wyłącznie poglądowy,

- w projektach używamy płytek dostępnych w sklepie zamowplytki.pl ewentualnie płytek, których nie ma w ofercie po uzgodnieniu z projektantem,

- ilości płytek podane w zestawieniu liczone są na podstawie projektu i mogą nie uwzględniać wszystkich zmiennych pojawiających się podczas kładzenia. Przed zamówieniem zaleca się konsultację ilości z wykonawcą. Sklep zamowplytki.pl nie ponosi odpowiedzialności za braki lub nadwyżki mogące wystąpić podczas prac.

 

                         

Oto niektóre z naszych projektów.

 

 

  

    

 

 

pixel